Galeria

KoziołkiPoznań 544.620 mieszkanców (2015) stanowi jedno z najpiękniejszych, interesujących i szybko rozwijających się miast w Polsce. Miasto ma długą tradycję w zakresie przedsiębiorczości, czystości, punktualności i porządku, co sprawia, że ​​różni się od innych miast w Polsce. Oto pierszy wielcy kupcy i handlarze naszego kraju zostali notowane tutaj. Można w tym miejscie znaleźć wszystkie niezbędne rzeczy wedlug zapotrzebowań. Komunikacja miejska jest dobrze zorganizowana i zawsze blisko. Wyświetlacze w mieście są tak oczywiste, że każdy może łatwo znaleźć drogę bez większego wysiłku. Czy pieszo, rowerem, samochodem, pociagiem lub samolotem po prostu miasto jest w tym zakresie dobrze zorganizowane. Puby i restauracje są otwarte aż późno w nocy. Miasto posiada wiele kin, teatrów, istnieje także opera gdzie się odbywają różne wydarzenia kulturowe miedzynarodowe z tego powodu ​​miasto jest bardzo atrakcyjne. Renomowane banki, międzynarodowy targ poznanski, ekskluzywne i pospolite sklepy , markety i galerie, hotele ułatwiają codzienne zycie i zycie biznesowe. Uniwersytety i szkoły wyższe są dostępne dla studentów i młodzi. Koscioły są na każdym rogu ulicy. Dobrze zaopatrzone szpitale są w stanie zabezpieczyć zdrowotnie wszystkich potrzebujących. Lasy otaczają miasto. W Poznaniu istnieje kilka fabryk leków i specjalistzcyne laboratoria naukowe. Obsługa obywateli w Państwowej Administracji Miasta i  w różnych instytutów publicznych są przystępne i z łatwością osługują cudzoziemców, gdyż z łatwością można znaleść pracowników władających różne obce języki. Wielkopolska jest otwartym  i nowoczesnym miastem gdzie można przyjemne żyć.

 

 

Flow-images    Nasz Gabinet przypomina bardziej miejsce spotkania niż zwykłe miejsce klasycznego leczenia. Staramy się o ile to możliwe koić niepokój i cierpienie naszych pacjentów, nie tylko metodami pospolitymi- medycznymi, lecz także dobrym słowem. Staramy sie zrozumieć lęk, niepokój i brak pewności naszych pacjentów. Zdajemy sobie sprawę, że choroba to nieszczęście, które nikt wśród nas by  sobie nie życzył. Nasze leczenie opiera się nie tylko na  klasycznym leczeniem dotkniętego narządu ciała, lecz  również człowieka w całości. Dlatego też niepokój wewnętrzny naszych pacjentów spotyka się z otwartością i pozytywnym nastawieniem naszego personelu. Staramy się odpowiadać naukowo na nurtujące pytania w języku zrozumiałym przez osoby, której tej wiedzy nie muszą mieć. Stawiamy na jakość a nie na ilość, chociaż naszym pragnieniem jest pomaganie   jak największej liczbie osób. Podchodzimy do każdego pacjenta w sposób jak najbardziej profesjonalny i przyjazny. O tym przekonali się wszyscy, którzy nas do tej pory odwiedzili i  stali się naszymi sympatykami i.  Nasz gabinet przypomina oazę z strumieniem  czystej wody. Zapraszamy!!!

 

Bird 12-300x200Każda choroba stanowi ograniczenie, nie tylko fizyczne lecz również umysłowe, wewnętrzne, zewnętrzne i czasami prowadzi do izolacji. Medycyna jako nauka próbuje mierzyć się z tym wyzwaniem, aby ulżyć ludzkiemu cierpieniu. Nasz wysoko wyselekcjonowany zespół jest tego świadomy i stara się poważnie i w sposób odpowiedzialny sprostać temu wyzwaniu, aby przywrócić wolność, stawiając godność pacjenta na pierwszym miejscu, tym bardziej, że koloproktologia i choroby dna miednicy mniejszej jeszcze długo pozostają w naszym środowisku tematem krępującym, zamkniętym. Z tego powodu gwarantujemy naszym pacjentom komfort osobisty podczas rozmowy, badania i całego procesu leczenia.  A jeśli przyjdzie nam spotykać się z nie do końca rozwiązanym problemem , co najmniej pacjent znajdzie w naszymzespole cierpliwe i otwarte ucho, zaufanego partnera, z którym można w sposób wyważony  rozwijać temat. W sprawach trudnych do rozwiązania na miejscu, lub w naszym kraju, służimy w pośrednictwie, załatwić skomplikowane leczenie za granicy. Wielu pacjentów nam już zaufało. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

 

 

 

Chris