Proktolog dziecięcy

Lekarze reprezentujący Centrum Miednicy Mniejszej Proctogin Poznań to specjaliści, którzy w profesjonalny sposób podchodzą do każdego przypadku. Na szczególną pochwałę zasługuje proktolog dziecięcy, który dzięki odpowiedniemu podejściu, potrafi zminimalizować strach dziecka, związany z badaniami.

Specjalizujemy się w leczeniu chorób z wymagającego zakresu proktologii dziecięcej. Podejście do dzieci, komunikacja z nimi, zrozumienie ich strachu, wstydu i lęku, stanowi nie lada wyzwanie dla każdego lekarza podejmującego się leczenia dzieci. Jesteśmy świadomi delikatnej psychiki dzieci, ich labilności, wrażliwości na ból, wstydu i strachu itp. Zbudować zaufanie między małym pacjentem i lekarzem jest wielką sztuką. Proktolog dziecięcy z Centrum Miednicy Mniejszej Proctogin w Poznaniu doskonale ją opanował.

Uraz psychiczny powstały w wieku dziecięcym może zostawić duży ślad w życiu osoby dorosłej, doprowadzając często do zaburzeń psychicznych uniemożliwiających normalne funkcjonowanie. Właśnie dlatego proktolog dziecięcy z Centrum Proctogin Poznań to doświadczony specjalista, który wyleczył wiele chorych maluchów i wie, w jaki sposób należy postępować, aby dziecko poczuło się bezpiecznie. Lata praktyki wzbogaciły nas w bardzo dobry kontakt z małymi pacjentami. Dlatego jesteśmy świadomi tego jak w sposób bezpieczny z tymi pacjentami postępować w leczeniu chorób proktologicznych, które również dzieci nie oszczędzają. O takim podejściu do dzieci przekonali się ci, którzy już nas odwiedzili.