Operacja w Niemczech

Czasami słyszymy, że ze względu na oczekiwanego większego ryzyka zabiegu lub operacji,  oczekiwanego większego komfortu oraz bezpieczeństwo, taki zabieg operacyjny musi być wykonany prywatnie zagranicy, szczególnie w Niemczech. Nikomu nie trzeba przekonać, że jakosz opieki zdrowotnej w Niemczech i jej możliwość podwyższa o wiele naszą zdolnosść zabezpieczenia pacjenta w Polsce. W większych przypadkach Niemiec, Anglia i Stany Zjednoczone  sa brane jako punkt do odniesienia w większości podejmowanych procedur terapeutycznych w Polsce. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że służba zdrowia podwyższa nasze standardy w Polsce. Nasi najbliszych sąsiedzi z zachodu są otwarci na wspołpracę.

My, z naszej strony, bardzo dobrze znamy kulisy systemu zdrowotnego niemieckiego z racji z tego, że w nym jeszcze częściowo pracujemy. Barier językowy i fachowe słownictwo medyczne nie jest nam tajemnicą.

W ramach tej pomocy, nasze zadanie polega najpierw na analizy dokumentacji medycznej po polsku, przetłuaczenie na język niemiecki, znależenie odpowiednego specjalistę, lub Klinikę zajmujaca się danej jednostki chorobowej w Niemczech, Po naszej strony należy załatwienie spraw administracyjnych w klinikach niemieckich, slużyć z pomocą jako tlumacz podczas konsultacji, badania, i pobyt w szpitalu. Pacjent prawie o niczym się martwić. W razie potrzeby załatwiamy hotel w pobliżu kliniki lub szpitala, także pacjent może mieć kontakt z swoją rodziną w pobliżu  miejsca leczenia podczas pobytu. Procedury medyczne w Niemczech nie są nam obce. Tajemnica lekarska jest zagwarantowana. Dokończenie terapii lub dalsze leczenie może być dokończone w naszym Centrum w Poznaniu pod naszą opieka medyczną, jeśli taka jest wola pacjenta.

Czas oczekiwania na zabieg w Niemczech jest bardzo minimalny. Nie ma prawie kolejek. Zapraszamy do kożystania z możliwości i komfortu którego jesteśmy w stanie oferować.

Proszę się zameldować pod numerem telefonu 515 27 23 28