O Centrum

Nasze centrum powstało z myślą o pacjentach borykających się ze zaburzeniami funkcji narządów miednicy mniejszej (mężczyzn i kobiet). Czasami w srodowisku są to schorzenia traktowane jeszcze jako temat tabu, ograniczające znacznie jakość życia. Jestesmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. W skład zespołu wchodzą ginekolog- położnik, chirurg-koloproktolog, neurolog, seksuolog, fizjoterapeuta, dietetik i psycholog. Taki skład zespołu jest w stanie otoczyć fachowo opieka swoich pacjentów, służyć fachowym doradztwem, a w razie konieczności wspomóc leczeniem zabiegowym. W leczeniu stosujemy najnowsze metody medycyny światowej.

Duży nacisk kładziemy na kontrolę jakości naszych usług, dlatego każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i staramy się podejść w sposób jak najbardziej profesjonalny, zapewniając pełen komfort fizyczny i psychiczny. W chwili obecnej działamy jako jednostka prywatna, lecz w przyszłości będziemy się ubiegać o poszerzenie leczenia w ramach Kasy Chorych, aby nasza fachowość udostępnić szerszemu gronu pacjentów. Nie płacimy za wstawienie dla nas opinii z wieloma gwiazdkami przez właściciele znanych portali internetowych, tak jak jest teraz modne ( W naszym kraju,  za pieniądze, można kupić dobrą opinię od tych którzy wstawiają takich opinii dla lekarze. Naiwne pacjenci wierzą w tych fikcyjnych opiniach. Kilkakrotnie odrzucziliśmy oferty tych firm. Traktujemy takie postępowanie  jako nieuczcziwe i jako świadomie prowadzenie cierpiacych ludzi w błąd ) . Satysfakcja naszych pacjentów jest naszą wizytówką.

Współpracujemy z Klinikami: Klinika Med Polonia, zakład patomorfologii InfoPat  i zakład mikrobiologii Vitalimun w Poznaniu. Zapraszamy do korzystania z naszych świadczeń.

Chcąc więcej wiedzieć o wachlarzu naszych usług diagdostycznych i terapeutycznych zapraszamy do odwiedzenia naszych podstron.
Kordinator Zespołu
C.S