Autohemotransfuzja

Hemogenna terapia oksydacyjna (HOT) tkz. również Autohemotransfuzja (LAH)  jest procedurą mającą na celu poprawę krążenia krwi, powiększenie dobrego samopoczucia i zapobiegająca chorobom. Ta metoda polega na wzbogaceniu krwi energią  świetlną (UV) i tlenem w formie ozonu w procesie fizycznym i fotochemicznym. Taka zbogacona własna krew pobrana ze krwi żylnej jest zbogacona i jest z powrotem podana do organizmu w systemie zamkniętym (zapobiegająca możliwe zakażenia) i staje się produktem leczniczym, który może znacząco poprawić dotlenienie mózgu (np. po udarze mózgu), poprawienie krążenia kończyn dolnych (np. u palacza- choroba Buergera, i cukrzyka) płuca u palacza lub astma oskrzelowa, usuwanie toksyny z organizmu (poprawienie funkcji wątroby), poprawienia efektywność chemioterapii i jednocześnie usuwanie jej działanie uboczne. Zapobieganie zawal serca, zator jelit i płuc w przypadku bradykardii, zakrzepicy i zatoru kończyn dolnych, poprawienie wzroku, wzmacnianie układu immunologicznego, depresje, poprawienie witalności podczas rekonwalescencji i zwalczenie zespól przewlekłego zmęczenia, przyspieszenie gojenia się ran.

Częstość leczenia zależy od obrazu klinicznego. Z reguły jest wymagane ok. 5-12 seansów aby otrzymać oczekiwane efekty.  Uzupełnienie podaniem wybranych mikroelementów i witamin kończy się tym leczeniem.
W naszym Centrum Proctogin prowadzimy terapię autohemotrasfuzyjną, która pomogła wielu z naszych szczęśliwych byłych pacjentów. Czas się dołączyć do nich!

Jeżeli borykasz sie z ww. chorobami, zapraszam .

Proctogin Chirurgie und Proktologie – Bioimmuntherapii  Berlin.

Telefon do kontaktu-00493055517118.

Od pon. do  śr.  on godz. 10 00 -15 00

W Berlinie mówimy również po polsku!