Autohemotransfuzja

Hemogenna terapia oksydacyjna (HOT) tkz. również Autohemotransfuzja (LAH)  jest procedurą mającą na celu poprawę krążenia krwi, powiększenie dobrego samopoczucia i zapobiegająca chorobom. Ta metoda polega na wzbogaceniu krwi energią  świetlną (UV) i tlenem w formie ozonu w procesie fizycznym i fotochemicznym. Taka zbogacona własna krew pobrana ze krwi żylnej jest zbogacona i jest z powrotem podana do organizmu w systemie zamkniętym (zapobiegająca możliwe zakażenia) i staje się produktem leczniczym, który może znacząco poprawić dotlenienie mózgu (np. po udarze mózgu), poprawienie krążenia kończyn dolnych (np. u palacza- choroba Buergera, i cukrzyka) płuca u palacza lub astma oskrzelowa, usuwanie toksyny z organizmu (poprawienie funkcji wątroby), poprawienia efektywność chemioterapii i jednocześnie usuwanie jej działanie uboczne. Zapobieganie zawal serca, zator jelit i płuc w przypadku bradykardii, zakrzepicy i zatoru kończyn dolnych, poprawienie wzroku, wzmacnianie układu immunologicznego, depresje, poprawienie witalności podczas rekonwalescencji i zwalczenie zespól przewlekłego zmęczenia, przyspieszenie gojenia się ran.

Częstość leczenia zależy od obrazu klinicznego. Z reguły jest wymagane ok. 5-12 seansów aby otrzymać oczekiwane efekty.  Uzupełnienie podaniem wybranych mikroelementów i witamin kończy się tym leczeniem.
W naszym Centrum Proctogin prowadzimy terapię autohemotrasfuzyjną, która pomogła wielu z naszych szczęśliwych byłych pacjentów. Czas się dołączyć do nich!

Bardzo ważne: W naszym Centrum Proctogin-Poznań nie prowadzimy żadnej terapii przyczynowej chorób  autoimmunologicznych lub nowotworowych przez podanie leków chemioterapeutycznych lub innych leków bioimmunologicznych ze względu na restrykcyjne prawo polskie, które musimy przestrzegać! Terapia bioimmunologiczna jest dozwolona w większości krajów cywilizowanych na całym świecie, wsród nich rownież Niemcy. Z tego powodu ta terapia bioimmunologiczna tych chorób przewlekłych odbywa się dla nas w Berlinie, w naszym Centrum Proctogin – Eiswerder Str. 20A, 13585 Berlin po wstępnej rejestracji pod numerem telefonu 00493055517818 lub przez email : info@proctogin.de. W Polsce może tylko odbywać się konsultacja informacyjna, ale na pewno nie nastąpi żadna terapia w tym kierunku. Ta terapia immuno-biologiczna jest w zasadzie bezpieczna i generalnie nie przeszkadza w niczym oczekiwanymi efektom terapeutyczymi chemio- radioterapicznym lub innym lekom stosowane w terapii tych przewlekłych chorób, Terapia bio immunologiczna  może wręć w tym wspierać. W żadnym wypadku nie sprzedajemy nikomu żadnych leków i nie uczęstniczymy w ich handlu. Do tego są apteki i hurtownie farmaceutyczne. Zajmujemy się w Polsce tylko i wyłącznie działaniem lecznyczym zwiążanym z naszą specjalizacją i profesją, czyli chirugią i koloproktologią!

W Berlinie mówimy również po polsku!