O Centrum

 

Nasze centrum powstało z myślą o pacjentach borykających się ze zaburzeniami funkcji narządów miednicy mniejszej (mężczyzn i kobiet). Czasami w naszym środowisku są to schorzenia traktowane jeszcze, jako temat tabu, ograniczające znacznie, jakość życia. Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. W skład zespołu wchodzą ginekolog- położnik, chirurg-koloproktolog, neurolog, seksuolog, fizjoterapeuta, dietetik i psycholog. Taki skład zespołu jest w stanie otoczyć fachowo opieka swoich pacjentów, służyć fachowym doradztwem, a w razie konieczności wspomóc leczeniem zabiegowym. W leczeniu stosujemy najnowsze metody medycyny światowej.
Duży nacisk kładziemy na kontrolę jakości naszych usług, dlatego każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i staramy się podejść do każdego w sposób jak najbardziej profesjonalnym, zapewniając pełen komfort fizyczny i psychiczny. W chwili obecnej działamy, jako jednostka prywatna, lecz w przyszłości będziemy się ubiegać o poszerzenie leczenia w ramach Kasy Chorych, aby nasza fachowość udostępnić szerszemu gronu pacjentów. Nie płacimy za wstawienie dla nas opinii z wieloma gwiazdkami przez właściciele znanych portali internetowych, tak jak jest teraz modne. Satysfakcja naszych pacjentów jest naszą wizytówką.

Współpracujemy z różnymi Klinikami: Klinika Mandala, Klinika Promienista i Klinika Med Polonia w Poznaniu oraż z Zakładem mikrobiologii Vitalimun w Poznaniu. Zapraszamy do korzystania z naszych świadczeń

Chcąc więcej wiedzieć o wachlarzu naszych usług diagdostycznych i terapeutycznych zapraszamy do odwiedzenia naszych podstron.
Kordinator Zespołu
C.S