Galeria

KoziołkiPoznań należy do bardzo szybko i prężnie rozwilajacych się miast w Polsce. Swoją tradycję miasto oparło na przedsiebiorczości, co odróżnia je  od innych miast w Polsce. Tutaj powstali wielcy kupcy i handlarze naszego kraju.

 

 

 

 

Flow-images    Nasz Gabinet przypomina bardziej miejsce spotkania niż zwykłe miejsce klasycznego leczenia. Staramy się o ile to możliwe koić niepokój i cierpienie naszych pacjentów, nie tylko metodami pospolitymi- medycznymi, lecz także dobrym słowem. Staramy sie zrozumieć lęk, niepokój i brak pewności naszych pacjentów. Zdajemy sobie sprawę, że choroba to nieszczęście, którego nikt wśród nas by  sobie nie życzył. Nasze leczenie opiera się nie tylko na  klasycznym leczeniem dotkniętego narządu ciała, lecz  również człowieka w całości. Dlatego też niepokój wewnętrzny naszych pacjentów spotka się z otwartością i pozytywnym nastawieniem naszego personelu. Staramy się odpowiadać naukowo na nurtujące pytania w języku zrozumiałym przez osoby której tej wiedzy nie muszą mieć.. Stawiamy na jakość a nie na ilość, chociaż naszym pragnieniem jest pomaganie   jak największej liczbie osób. Podchodzimy do każdego pacjenta w sposób jak najbardziej profesjonalny i przyjazny. O tym przekonali się wszyscy, którzy nas do tej pory odwiedzili i  stali się naszymi sympatykami i.  Nasz gabinet przypomina oazę z strumieniem  czystej wody. Zapraszamy!!!

 

Bird 12-300x200Każda choroba stanowi ograniczenie, nie tylko fizyczne lecz również umysłowe, wewnętrzne, zewnętrzne i czasami prowadzi do izolacji. Medycyna jako nauka próbuje mierzyć sie z tym wyzwaniem aby ulżyć ludzkiemu cierpieniu. Nasz wysoko wyselekcjonowany zespól jest świadomy tego i stara sie poważnie i w sposób odpowiedzialny sprostać temu wyzwaniu aby przywrócić wolność, stawiając godność pacjenta na pierwszym miejscu, tym bardziej, że koloproktologia i choroby dna miednicy mniejszej jeszcze długo pozostają w naszym środowisku tematem krepującym, zamkniętym, . Z tego powodu gwarantujemy naszym pacjentom komfort osobisty podczas rozmowy, badania i całego procesu leczenia.  A jeśli przyjdzie nam spotkać się z nie do końca rozwiązanym problemem , co najmniej pacjent znajdzie w naszymzespole cierpliwe i otwarte ucho, zaufanego partnera, z którym można w sposób wyważony  rozwijać temat. W sprawach trudnych do rozwiązania na miejscu, staramy sie pomagać naszym pacjentom u naszych kolegów  za granicą aby proces leczenie finalizować , . Wielu pacjentów nam już zaufało. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Badanie naukowe nad nowym lekiem

Chris

Podczas pobrania materiału do badania

Dr Sivanzire9

 

Dr Sivanzire110Dr Sivanzire112

Dr Sivanzire113
Dr Sivanzire02Dr Sivanzire4Dr ivanzire5Dr Sivanzire102


Dr. Sivanzire 09

 

Dr Sivanzire114
2Dr Sivanzire8

Front view of male nurse

Chris